FAQ

Czym się różni nowa platforma 5.0 od poprzednich wersji Say It Right (1.0-4.0)?

Jak dokonać zakupu Say It Right?

Wejdź na stronę sayitrightonline.pl.

Kliknij „Zaloguj” (górne menu), a następnie „Nowy użytkownik – Zarejestruj”.

Podaj dane, a zwłaszcza adres e-mail i hasło, które możesz wybrać w sposób dowolny, a także adres pocztowy.

Przejdź do płatności i opłać wybrany produkt.

Po opłaceniu kursu otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres: www.webapp.sayitrightonline.pl. Przez cały czas korzystania z aplikacji musisz mieć dostęp do sieci Internet.

Zaloguj się do aplikacji, podając login: adres e-mail podany podczas rejestracji oraz hasło: wybrane przez Ciebie podczas procesu rejestracji.

Podczas zakupu w sklepie internetowym prosimy o wyrażenie zgody na dostarczenie treści cyfrowych przed upływem ustawowego terminu zwrotu. Jeśli wyraziłeś zgodę, wystarczy otworzyć aplikację i zalogować się do swojego konta w aplikacji przy użyciu loginu (adres e-mail) i hasła podanych podczas procesu rejestracji. Potrzebny jest do tego dostęp do Internetu.

Zapomniałem hasło dostępu. Co mam zrobić?

Wejdź na stronę sayitrightonline.pl. Kliknij Menu-Zaloguj. Na otwartej podstronie, pod ZAREJESTROWANY UŻYTKOWNIK należy kliknąć "Zapomniałeś hasła?" i po wpisaniu adresu mailowego (tego samego, który podałeś podczas rejestracji) kliknąć OK. Po otrzymaniu losowo wygenerowanego hasła, należy się zalogować, a następnie zmienić tymczasowe hasło.

Chcę zmienić hasło.

Wejdź na stronę sayitrightonline.pl. Zaloguj się przy użyciu dotychczasowego hasła. Kliknij w swoją nazwę użytkownika i wybierz „Zmiana hasła”.

Czy mogę korzystać z aplikacji na kilku urządzeniach?

Tak, ale nie jednocześnie. Jeśli korzystasz z aplikacji na jakimś urządzeniu, musisz najpierw wylogować się z konta na tym urządzeniu, a potem możesz zalogować się do konta w aplikacji na innym urządzeniu. Jeśli nie wylogujesz się z aktywnego urządzenia i zalogujesz do aplikacji na innym urządzeniu, system wyloguje cię z poprzedniego urządzenia automatycznie.

Logowanie i korzystanie z aplikacji na danym urządzeniu wymagają dostępu do Internetu.

Loguję się do aplikacji, ale nie mogę uzyskać dostępu do kursu.

Upewnij się, że wpisujesz właściwy login (adres e-mail) oraz hasło wybrane podczas rejestracji. Jeśli jesteś pewien, że wpisywany login i hasło są prawidłowe, napisz do nas (atena@atena.pl.pl). Spróbujemy ci pomóc tak szybko, jak to będzie możliwe.

Co to jest wersja językowa interfejsu?

Podstawowym językiem interfejsu jest język angielski (odmiana brytyjska lub amerykańska). Wszystkie opisy dźwięków, polecenia ćwiczeń, a także wszystkie słowa, frazy, zdania i teksty pojawiają się więc tylko w języku angielskim. Po wybraniu polskiej lub innej wersji językowej, wszystkie opisy, polecenia, a także ćwiczone słowa, frazy i zdania w niektórych modułach są wyświetlane w wybranym języku obcym. Pomiędzy wersjami językowymi można się dowolnie przełączać.

Czy kupując Say It Right 5.0, mam dostęp tylko do jednej wybranej wersji językowej interfejsu?

Nie. Kupując kurs, masz dostęp do wszystkich wersji językowych interfejsu, jakie są obecnie dostępne. Możesz przełączać się w aplikacji pomiędzy dostępnymi wersjami językowymi interfejsu.

Czy będę musiał dokupić inne wersje językowe interfejsu w przyszłości?

Nie. W momencie, w którym zostanie dodany kolejny język interfejsu, twoja aplikacja zaktualizuje się automatycznie i będziesz mógł dowolnie przełączać języki interfejsu.

Czy muszę kupić osobno wersję z odmianą brytyjską a osobno z amerykańską?

Nie. Aplikacja zawiera obie główne odmiany języka angielskiego. Można się dowolnie pomiędzy nimi przełączać.

Czy muszę kupić cały kurs?

Nie. Możesz kupować pojedyncze rozdziały.

Czy można korzystać z kursu na komputerach Apple (Mac).

Tak, aplikacja jest dostępna poprzez przeglądarkę internetową właściwą dla systemu MacOs.

Czym się różni Moduł Sounds od Modułu Sounds/Voucher?

Moduł Sounds/Voucher oznacza dostęp do modułu Sounds, który możemy kupić jako prezent dla dowolnej osoby. Po dokonaniu zakupu otrzymamy unikatowy kod dostępu (Voucher), który możemy podarować dowolnej osobie. Obdarowana osoba może samodzielnie zarejestrować się w systemie podając otrzymany unikatowy kod dostępu (Voucher). Należy uważać, aby nie zgubić zakupionego kodu! Podobne podarunkowe kody dostępu można zakupić do wszystkich pozostałych pełnych modułów.

Co to jest Omni-Pack?

Omni-Pack to produkt otwierający dostęp do wszystkich elektronicznych treści platformy – do wszystkich pełnych modułów oraz do wszystkich rozdziałów modułu Varia. Kupując ten produkt otrzymasz istotną zniżkę.