Moduł Vocabulary

Say It Right – Słownictwo to wielopoziomowy program stworzony z myślą o sprawdzeniu i utrwaleniu praktycznej znajomości słownictwa angielskiego, jak również o zachęceniu uczących się do jego dalszego samodzielnego zgłębiania. Say It Right – Słownictwo zapewnia obszerny przegląd i intensywne ćwiczenie słownictwa zawartego w modułach Sounds i Prosody.

Kurs opiera się na strukturze modułu Sounds i jest podzielony na dwie części: Samogłoski i Spółgłoski, a następnie na poszczególne spółgłoski i samogłoski brytyjskiej i amerykańskiej angielszczyzny.

Każdy rozdział składa się z kilku rodzajów ćwiczeń, w tym:

Próbka wszystkich typów ćwiczeń dostępna jest w tym darmowym Demo.

Say It Right – Słownictwo jest intuicyjny i łatwy w użyciu dzięki wykorzystaniu powszechnie stosowanej techniki "przeciągnij i upuść".

Say It Right – Słownictwo jest przeznaczony dla tych użytkowników, którzy przerobili moduł Sounds i/lub Prosody, skupiając się głównie na wymowie, a teraz chcieliby skupić się na znaczeniu; tych, którzy uczą się do FCE, TOEFL lub IELTS; lub tych, którzy chcieliby z większą skutecznością porozumiewać się w języku angielskim.

Say It Right – Słownictwo został opracowany tak, aby połączyć ćwiczenie słownictwa z ekspozycją na poprawną angielską wymowę. Dlatego też wszystkie poprawne odpowiedzi zostały nagrane w standardowej wymowie brytyjskiej i amerykańskiej.

Say It Right – Słownictwo jest przeznaczony do samodzielnej nauki, ale może również służyć jako dodatkowy środek dydaktyczny w klasie. Może być używany na komputerach, tabletach lub telefonach komórkowych (Windows, Android, iOS)

SPIS TREŚCI:

SPÓŁGŁOSKI

SAMOGŁOSKI